Használjuk a fülünket!

t. Tranzitblog Olvasó! A probléma, hogy időből eddig is kevés volt, csak másképp. Időnket a munka, a mászkálás, találkozások töltötték ki, és mindezen – most már világosan látjuk – a vékony réteg hab az a szabadság volt, hogy kimehetünk, és személyes jelenlétünkkel növelhetjük az eseménysűrűséget, kitehetjük magunkat a véletleneknek, találkozunk, ismerkedünk, jobb híján vásárolunk valamit lazításképp. Most az időnk nagy részét képernyő előtt töltjük. Egyrészt tájékozódunk és dolgozunk, másrészt a szokásos szellemi izgalmak is a képernyőre költöztek. Ha folytatni szeretnénk a korábbi életmódunkat, az ébrenlét óráit digitális eszköz kijelzőjének a nézésével kell töltenünk, és ez nem jó. (Azonnal tessék letenni a blogot, és rákeresni a szempihentetésre a világhálón, és aztán lehet lerohanni a patikába, szájmaszkban műkönnyért.) Síkszkennerré fokoztuk és túlterheltük a szemünket. ez akár még evolúciós változásokat is hozhat, hisz állandóan világító felületet (= lámpát) nézünk és a szemünk kiszárad. Tessék sírni. Ha esetleg nem lenne ok, akkor csak elő kell venni a Nobel-díjas  Günter Grass Bádogdob című könyvét, ott lehet olvasni az Hagymapince nevű síró-bár technikájáról.

Másrészt meg minek folytatni a korábbi életmódunkat, hiszen pont az vezetett ide, igazából annak a betegei volnánk. Most az egész világ rehabon van, megpróbálunk leszállni a szerről, ami a hatékonyság, azaz, maximálisan pontos metaforával, akár speed-nek is nevezhetünk. (Hans-Christian Dany írt erről egy – újabb képernyőnézést igénylő – könyvet.) A rehab elején általában valami pótanyaggal nyugtatják a junkie-t, ami majdnem ugyanolyan, mint az eredeti. És tényleg, egy videókonferencia beszélgetés is majdnem ugyanolyan, mint egy igazi. Most kissé kijózanodva látjuk, hogy még az a minimális közvetlenség is, amit a szociális média korában még megengedünk magunknak, mennyire fontos. Látszólag apróság, sokan észre sem veszik, (kár), hogy videótelefonálás közben például képtelenség a másik szemébe nézni, amikor ugyanis a másik szemét nézem, ő nem engem néz – és viszont.

Mi lesz, ha véget ér a rehab? Ki leszünk éhezve a közvetlenségre. Azért sem lesz turizmus, mert mindenki a barátaival szeretne újból együtt a sarki kocsmába menni, vagy szinházba, moziba, kiállításra, az új Sirályba, és mint Dosztojevszkij, miután lefújták a kivégzést, mindent friss szemmel fogunk nézni, újból érzünk ízeket és örülünk minden apróságnak: friss figyelem keletkezik. Reboot-ol az értékrendünk.

Egyébként meg hagyjuk békén a szemünket, használjuk a fülünket! 

A 2008 óta működő Alkotás Útja utolsó kilenc évének adáslistája

A Tilos Rádió archívuma kilenc évre visszamenőleg tárolja az adásfolyamot, ahol nincs megadva, ott az adás 21h-kor kezdődik és 22h-ig tart. A mentés _save as_szel történik.

https://tilos.hu/show/alkotas-utja/archive/2020/2

jan. 6.    2011     kettesben

jan. 14.               Gégé, Madárismeret, Wombat: matrica

jan. 21.               kettesben

jan. 28.               kettesben

feb. 3.                 közvetítőkocsi                                         

feb. 10.               Szacsva y Pál

feb. 17.               Várnagy Tibor, Monika Wucher

feb. 24                Várnai Gyula, Hegedüs Orsi: acb

márc. 3.              Ladik Katalin                                       

márc. 10.            közvetítőkocsi

márc. 17.            Pintér Gábor, Betti

márc. 24             Tábor Ádám, Surányi László: Kotányi Attiláról             

márc. 31.            Erhardt Miklós

ápr. 7.                 Nyulasi Lili, Szenoner Noémi

ápr. 14.               Bánki Ákos: Roham

ápr. 21.               Pacsika Márton: Demo

ápr. 28.               Csizek Petra, Döme Gábor

máj. 5                 Székely Kati: Mladen Stilinovic, lumu

máj.12.               Kotormán Norbert

máj.19.               Rohadék                                                 

jún. 2.                 Baglyas Erika

jún. 9.                 Kukorelly Endre                                  

jún. 16.               Halász András,

jún. 23.               Tarr Hajni

jún. 30.               Najmányi László

júl. 7.                   Litván Péter: Cúg

júl. 14.                 Maurer Dóra

júl. 21.                 Schmidt “motor” Péter                

aug. 4.                Gyenge Zsolt

aug. 11.              Farkas Viola, Vincze Ottó, Boris Nieslony: aktív rezisztencia

aug. 18.              Kada emlékadás, Várnagy Tibor     

aug. 25.              Attalai Gábor emlékadás, Bak Imre, Fehér Dávid  

szept. 15.           Hunya Krisztina, Istvánkó Bea: demo                                                                                       

szept. 22.           Szonday Szandra: kortárs cirkusz

szept. 29.           Várnagy Tibor, Szönyei Tamás

okt. 6.                 Beke László, Kürti Emese

okt. 20.               Péli Barna            

okt. 27.               Litván Péter, Haramza László: Cúg2

nov. 3.                 Tábor Ádám, Surányi László           

nov. 10.              Erőss Nikolett,  Szemerey Samu: Yona Friedman

nov. 17.              Farkas Roland     

dec. 1.                 Szoboszlai János, Hornyik Sándor  

dec. 8.                 Németh Ilona: Dilemma     

dec. 22.              László Gergő: Lumen

dec. 29.              Hajdu István

jan. 5.    2012     Borsos Lörinc

jan. 26.               Komjáthy Anna, Kiss Mihály: Orfeo

feb. 2.                 Sasvári Edit: Kassák Múzeum

feb. 9.                 Szonday Szandra, Barda Beáta: kortárs cirkusz 2

feb. 16.               Sztojanovics Andrea: VJ

márc. 1.              maxigas, reboot.fm – Diana McCarthy

márc. 8.              Nemes Attila: OS kantine

márc. 15.            Liget Galéria bezárás: Várnagy Tibor, Várnai László, LMP                  

márc. 22.            Várnagy Tibor, Berhidi Mária, Andrási Gábor                               

márc. 29.            Paksi Endre Lehel

ápr. 5.                 Kürti Emese, Thészeusz hajója sorozat   

ápr. 12.               Erhardt Miklós, Thészeusz hajója sorozat

ápr. 19.               Beöthy Balázs, Thészeusz hajója sorozat 

ápr. 26.               Frazon Zsófi, Thészeusz hajója sorozat 

máj. 3.                Nagy Edina – Mázsa Péter, Thészeusz hajója sorozat

máj. 10.              Szoboszlai János Thészeusz hajója sorozat

máj. 24.              Pacsika Márton, Feigl Nóra: demo

máj. 31.              Lénárd Anna, bupap

jún. 7.                  Százados László Thészeusz hajója sorozat

jún. 14.               Baglyas Erika

jún. 21.               Birkás Ákos, Thészeusz hajója sorozat

júl. 5.                   Keserue Zsolt

júl. 12.                 Bodóczky István

júl. 19.                 Sörés Zsolt, Thészeusz hajója sorozat

júl. 26.                 Timár Kati, Thészeusz hajója sorozat

aug. 9.                Gagyi Ági

aug. 16.              Huszár Andrea

aug. 23.              kettesben

aug. 30.              kettesben

szept. 20.           Szabó Dezső                                                                                                                         

szept. 27.           Lumen zöldség

okt. 4.                  Istvánkó Bea: malomkörzés

okt. 11.                Mélyi József, Thészeusz hajója sorozat

okt. 18.                Pauer Gyula emlékadás, Szöke Anikó                                             

okt. 25.                Cseke Szilárd, Döme Gábor

nov.1.                  Beke László: Bódy Gábor                                                   

nov. 8.                 Sasvári Edit, Szőke Katalin, Lepsényi Imre: Kassák Múzeum, Red Dot díj

nov. 15.              Menesi Attila

nov. 22.              Előd Ágnes, Szabó Ádám: Körösényi szisztéma

nov. 29.              Uglár Csaba, Fenyvesi Áron

dec. 6.                 Bátorfy Attila, ellenpólus sorozat

dec. 13.              Bátorfy Attila 2, ellenpólus sorozat                                             

dec. 20.              Nagy Gergely, ellenpólus sorozat

jan. 3.   2013     Hajdu István

jan. 10.               Komoróczky Tamás, Fenyvesi Áron

jan. 17.               Szabó György: Trafó

jan. 24.               Erhardt Miklós: White Cube

jan. 31.               Timár Kati, Tatai Zsóka, ellenpólus sorozat

feb. 7.                 Erhardt Miklós: Az orgreave-i csata

feb.14.               Birkás Ákos  

feb. 21.               Kaszás Tamás

feb. 28.               Pintér Gábor, Kovách Gergő

márc. 7.              Winter Ádám, ellenpólus sorozat

márc. 14.            Véri Dániel: Major János

ápr. 4.                 Székely Juli

ápr. 18.               Pacsika Márton

máj. 2.                Sztojánovics Andrea, Borosi Gábor: AV open studios

máj. 9.                Kékesi Zoltán, Pacsika Márton, Ludwig lépcső, ellenpólus sorozat

máj. 16.              Jovánovics György, Ludwig lépcső                                 ellenpólus sorozat

máj. 23.              Bársony Juli: müszi + Dés Márton

máj. 30.              Beöthy Balázs, Feigl Nóra: Liget 30

jún. 20.               3 festő: Rudas Klára, Pálinkás Bence, Barna Orsolya

jún. 27.               Bora Gábor, velencei biennálé 1

júl. 4.                   Bora Gábor, velencei biennálé 2

júl. 11.                 Bora Gábor, velencei biennálé 3

júl. 25.                 kb. 200. adás

aug. 1.                kb. 200. adás                                                                                                                     

aug. 8.                Pintér Gábor, Horváth Roland

aug. 15.              kb. 200. adás

aug. 22.              Adamkó Dávid: Higgs mező

aug. 29               Vető János, Altorjay Gábor

szept. 5.              Német Szilvi, Szigeti Gábor Csongor: crosstalk

szept. 12.           Szirtes András                                                                                                     

szept. 19.           Balázs Anna: monitor

szept. 26.           Szabó György, Szalai Bori: Trafó

okt. 3.                  Török Tamás

okt. 10.                kettesben

okt. 17.                Taksás Mihály: b 28-30

okt. 24.                kettesben (nyilvános telefon)

okt. 31.                Eike Budapesten

nov. 7.                 Gerhes Gábor

nov. 14               kettesben, audio archiv

nov. 21.              akciónap

nov. 28.              kettesben, audio archiv

dec. 5.                 Debreczeni Imre,                 füllel nézni sorozat

dec. 12.              Süvecz Emese, Menesi Luca:tranzit.hu akciónap

dec. 19.              Kósa János           füllel nézni sorozat

dec. 26.              Petrányi Zsolt: kurátor szótár  

jan. 2.    2014    Hajdu István

jan. 9.                  Szakács Eszter: kurátor szótár

jan. 16.               Halász Júlia, Eskulits Fruzsina, Mráz Péter:buék film

jan. 23.               I. L. Galeta emlékadás Beke László, Peternák Miklós, Durst György, Horváth Gergő       

jan. 30.               transmediale, reboot.fm, berlin

feb. 6.                 Bircsák Eszter, Csatlós Judit: design tett

feb. 13.               Juhász R József                 

feb. 20.               Litván Gábor emlékadás                                         

feb. 27.               Menesi Attila, Független Képzőművészeti Tanszék

márc. 6.              Fodor Dániel János: a hiányzó hős esete

márc. 12.            Zombori Mónika, Mezey András: magyar hippik

márc. 20.            Rényi András: Szabadság tér                                           

márc. 26.            Juhász Anna: acax, Laura Raicovitch

ápr. 3.                 Kovács Kristóf, bohócújság                                               

ápr. 10.               kettesben: Rényi András: Szabadság tér (encore)

ápr. 17.               kettesben: Enjoy Dózsa

ápr. 24.               Maria Lima Viktor, Nagyová Terézia:pretty vacant

máj. 1.                Lázár Vilmos, Gégé, Infopapa: street art

máj. 8.                Mucsi Emese: betonworkshop

máj. 15.              Szabó György: Trafó

máj. 29.              kettesben: street art                            

jun. 5.                  kettesben

jun. 12.               Dorsánszki Adrienn: karkade

jun. 19.               kisvarsó

jun. 26.               kisvarsó2

juli. 3.                  Nun AndrásNikolaus Gerszewski: scratch wshp + Monhor Viktória

jul. 10.                 Gyenge Zsolt:J-L Godard Goodbye to Language

jul. 17.                 monitor live

jul. 24.                 Molnár Péter, slam poetry

jul. 31.                 Pacsika Márton, Balázs Anna, Karas Dávid: nulla négyzetméter

aug. 7.                Timár Kati: FKSE éves

aug. 14               Német Szilvi: Dovin, Crosstalk, Higgs mező                                                                                

aug. 21               Eleven Emlékmű

szept. 4.              Eleven Emlékmű

szept. 11.           Eleven Emlékmű                                                                                                  

szept. 18.           Komoróczky Tamás                                                                                                  

szept. 25.           Nun András: UH fesztivál, crosstalk

okt. 2.                  Gyukits Gábor, kisfa, slam

okt. 9.                  virtuális vendég, Füzessi Károly, Karex, HaHa

okt. 16.                Horváth Gergő, Mucsi Emese, Szalipszki Judit

okt. 23.                Mucsi Emese, Monhor Viktoria: Dick Higgins Danger Music #17

okt. 30.                Istvánkó Bea, Lázár Eszter, Kozma Eszter: FKSE

nov. 6.                 Csordás Gábor, Kertész Noémi: Eleven Emlékmű

nov. 13.              Barda Beáta: trafó dok szinház                       

nov. 20.              bp Szabó György, 80-as, ellenkultura

nov. 27.              Timár kati, FKSE éves

dec. 4.                 Deli Anna: look, nostra culpa, + Eugene, Scott és Iris

dec. 11.              Bernát András      füllel nézni sorozat

dec. 18.              hejettes szomlyazók, Beöthy Balázs, Sebeő Talán

jan. 1.    2015     kettesben

jan. 8.                  Nagy József, Mechiat Zina, Trafó

jan. 15.               Najmányi László

jan. 22.               Nemes Csaba

jan. 29.               Stepanovic Fijana, Nagy Gergő: Off-biennálé

feb. 5.                 Radvánszky Levente, Don Tamásfüllel nézni sorozat

feb. 12.               Beöthy Balázs, Keserü Zsolt: katalizátor-dij

feb. 19.               Bajusz Orsolya, Muskovits Gyula: katalizátor-dij

feb. 26.               Tulisz Hajnalka: katalizátor-dij

márc. 5.              Szacsvay Pál

márc.12.             Lia néni emlékadás, Andrási Gábor, Várnagy Tibor 

márc. 19.            Off-biennálé                        

márc. 26.            Kürti Emese, Altorjay Gábor                             

ápr. 2.                 Timár Kati

ápr. 16.               Szirtes János        füllel nézni sorozat

ápr. 23.               Nagy Edina, Oravetz Timea: Off-biennálé

máj. 7.                Istvánkó bea, Gadó flóra: Off-biennálé

máj. 14.              Juhász Anna, Perczel Juli: Off-biennálé

máj. 28.              Patonay Anita: káva szinpad

juni. 4.                 Zékány Dia, Salamon Juli, Szalipszki Judit  

juni. 11.              16h: Sós József, M Lima Viktor

juni. 18.              Dorsánszki Adrienn, Révész László László: karkade

juni. 25.              Csutak Magda, Szöke Anikó: Walzer 

jul. 2.                   kettesben

jul. 9.                   kettesben

jul. 16                  Budha Tamás, Kovács Kristóf: downtown

jul. 23.                 kettesben

jul. 30.                 Eleven Emlékmű

aug. 6.                kettesben

aug. 13.              Kenéz Réka

aug. 27.              Beke László: postcontemporary      

szept. 3.              amnézia + Mechiat Zina, Trafó        

szept. 10.           Deli Anna, Guy Ben Ner, Beöthy Balázs                                                                                                        

szept. 17.           kettesben

szept. 24.           Holló istván: turul, studiorum

okt. 1.                  Kürti Emese, acb ResearchLab         

okt. 15.                Európai 2.0, Walter van der Cruysen, Bullás József, Bernát András, Tom van der Noordt, Peter Simons

okt. 22.                kettesben                                                                                                             

okt. 29.                Szöke Anikó, Rauschenberger János: nagyatád                                      

nov. 5.                 Erőss Ferenc, Varga Péter: KÉK + Nebojsa Milikic                     

nov 12.               Kisspál Szabolcs, Nemes Csaba: szabad művészek                

nov. 19.              Karas Dávid, Erlich Gábor, Kozma Eszter, Istvánkó Bea: FKSE

nov. 26.              Adamkó Dávid: Higgs, Német Szilvi: Crosstalk

dec. 3.                 Juhász Gergő, KASKA

dec. 10.              Varga Tünde, Gutema Dávid, Szabó Attila, Amin, Berecz Diána, Sári Juli: opendoors, menedék

dec. 17.              Hegyi Dóra, Szakács Eszter, Muskovits Gyula: 10 éves a tranzit.hu

jan. 7.    2016     DJ vegyvédelem, rohadék, fanzine

jan. 14                Perczel Juli, Mucsi Emese

jan. 21.               Kopeczky Róna, Kigyós Fruzsina: easttopics

jan. 28.               Sörés Zsolt: pszichopaták

feb 11.                                Poroszlai Eszter, Kovács Brigitta, Teller Patrik, Kecső Endre: zim zum csoport,

feb. 18.               Beke László, Székely Sebestyén: kolozsvár                                 

feb.  25.              Mechiat Zina, Trafó            

márc. 3.              dr Horváth Putyi  

márc. 10.            Dorsánszki Adrienn, Révész László László

márc. 17.            Szombathy Bálint: Bosch+Bosch    

márc. 24.            eleven rádió

márc. 31.            Erhardt Miklós

ápr. 7.                 Don Tamás: enyészpontok

ápr. 14.               Szilágyi Róza Tekla, Téglasy Lili: omnivore,

ápr. 21.               Schönberger Ádám, Murányi Klára: Negyed7Negyed8,

ápr. 28.               Mucsi Emese, Őze Eszter: FKSE

máj. 5.                kettesben

máj. 12.              eleven rádió

máj. 19.              Diktátor: fanzine

jun. 2.                  Kemény György

jun. 16.               Komoróczky Tamás           

jun 23.                Intermédia diploma

jun 30.                Kürti Emese: 60-as évek

júl. 7.                   Trükkös Félix: street art

júl. 14.                 Hajdu József Ferenc: street art

júl. 21.                 Fekete Bernadett: saját szemmel 

júl. 28.                 eleven rádió

aug. 4.                Daróczi Ágnes    

aug. 11.              Vincze Ottó

aug. 18.              Virág Judit Galeri, Fehér Dávid (Bak I)

aug. 25.              Sós József, Pólya Zsombor

szept. 1.              beerbike konferencia a dzsentrifikációról, Fischer Judit és Bogyó Virág, szervezésében

szept. 8.              Kozma Eszter, Magyar Fanni: Gallery by Night                                                                                

szept.15.            Péli Barna, Gyuris Róbert, G Horváth Boglárka                                              

szept. 22.           Ács Bálint, Mechiat Zina, trafó + Sós József, Maria Lima Viktor

szept. 29.           Ike, EPC: street art

okt. 6.                  Páldi Livia, Székely Kati, Off 2                                                                                   

okt. 13.                Braun András emlékadás, Topor Tünde, Jósvai Péter

okt. 20.                Zombori Mónika: FKSE

okt. 27.                Szemző Zsófi, Bencsik Barnabás, El Hassan Róza: measures

nov. 10.              Boros Géza: 56 public art

nov. 17.              Oltai Kata: feri

nov. 24.              Kozma Zsolt, Ongjerth Dániel

dec. 8.                 Kozma Zsolt

dec. 29.              Timár Kati

jan. 5.     2017    Schönberger Ádám: Negyed7Negyed8, nemkonferencia

jan. 12.               Beöthy Balázs

jan. 19.               20h-tólMázsa Péter: közért

jan. 26.               kettesben

feb. 2.                 Kisspál Szabolcs

feb. 10.               kettesben

feb. 17.               Nagy Gergely      

feb 23.                                Petrányi Zsolt: a jövő kapuja

márc. 2.           Várnagy Tibor     

márc. 9.              Erhardt Miklós, Szalai Bori

márc. 16.            Rényi András

márc. 23.            Kristóf Gábor  

márc. 30.            Mélyi József

ápr. 6.                 Schönberger Ádám: Negyed7Negyed8

ápr. 20.               Albert Ádám + mások: kötöde, magánideológiák

ápr. 27.               Csoszó Gabi, Körösi Máté, sajátszinház, trafó

máj. 4.                Batykó Róbert

máj. 11.              Szirtes János füllel nézni sorozat

máj. 18.              kettesben, ajándék adás

máj. 25.              kettesben, felvételről: Szegedi-Varga Zsuzsanna,

jún. 1.                  Nagy Ákos

jún. 8.                  H.Sz. Fekete B, Danka A, Várnagy T, Gránit     

jún. 15.               Kovács István performer   

jún. 22.               Szőke Ferenc

júl. 6.                   Ember Sári

júl. 13.                 Bene Zsófi: Robert K. Logan                            

júl. 20.                 Ács Miklós filmrendező

aug. 3                 Majsai Réka, Stoci:Escape from Noise,

aug. 10.              Antal Balázs, Mucsi Emese

aug. 17.              Salamon Juli, Berecz Zsuzsa: müszi

aug. 24.              kettesben

aug. 31.              Bencze Péter

szept. 7.              Böröcz László

szept 21.            Török Adrien emlékadás Beöthy Balázs, Selmeczi Bea, Mucsi Emese                                     

szept. 28.           Meczner János, Tooth Gábor Andor:Bábszinház neon botrány                                                

okt. 5.                  Mechiat Zina trafó, Simon Kati, Krasznahorkai Kata

okt. 12.                Kovács Lola, Gajzágó Donáta

okt. 19.                kettesben

okt. 26.                Kisspál Szabolcs

nov. 2.                 ifj Antal Istvan: Suprastruktur kollektíva

nov. 16.              Wilhelm Droste, Baksa-Soós Vera, Krausz Bence: Három holló

nov. 23.              Csoszó Gabi

nov. 30.              Csoszó Gabi, Törley Kata: tanítanék

dec. 7.                 Don Tamás, Kovács Kristóf                                                                              

dec. 14.              Bálint Móni

dec. 21.              Bogyó Virág, Lődi Virág, Orbán György: FKSE

dec 28.               20h-tól Bezsenyi Tamás, Topor Tünde: művészet és bűn

jan. 4.    2018     Bezsenyi Tamás, művészet és bűn 2,

jan. 11.               Menesi Attila, Istvánkó Bea: isbn books+gallery

jan. 18.               Borda Bea Drubina Orsi: trafó / Böröcz László: 2B

feb. 1.                 kettesben

feb. 8.                 20h-tól Bezsenyi Tamás, Topor Tünde, Laska Pál: művészet és bűn 3

feb. 15.               Salamon Juli, Bogyó Virág: FKSE

feb. 22.               Magosányi Árpád aktivista

márc. 1.              Marikovszky Andrea, Szabó Eszter

márc. 8.              Bezsenyi Tamás

márc. 15.            kettesben

márc. 22.            Földes István, Homoki Andrea, Sebö Gábor, Lukács András, Galgóczi Péter: Szabadság tér

márc. 29.            Balázs Eszter, Csatlós Judit, Dobó Gábor: Kassák Múzeum

ápr. 5.                 Sztojanovics Andrea

ápr. 12.               Fernengel Ági, Susánszky Péter: Deviszont Közösségi Tér

ápr. 19.               Marikovszky Andrea,

ápr. 26.               Büki Dóra, a Proton Színház egyik vezetője, Láng Annamari színész    

máj. 3.                Juhász Rokko József

máj. 10.              Wessely Anna:1968,

máj. 17.              tranzit.hu, Adamkó Dávid

máj. 24.              Erőss Nikolett és Scheibner Tamás

máj. 31.              Timár Kati, Koronczi Endre

jún. 7.                  Kulcsár Rebeka, Puskás M Flóra: totalars educatio laboratorium

jún. 14.               Valcz Péter

jún. 21.               Valcz Péter (encore)

jún. 28.               Eperjesi Ágnes

júl. 5.                   Waliczky Tamás 

júl. 19.                 Mezei István

júl. 26.                 Monhor Viktória, Balla Zoltán, Jeneses Ádám: performance vonat

aug. 2.                Mélyi József

aug. 16.              kettesben             

aug. 23.              Készman József: lumu, Erwin Wurm

aug 30.               Vető János, Janesch Péter: ffrindiau galeri

szept. 6.              Előd Ágnes

szept. 13.           Agg Lili, Barta Bence, Kókai Zsófia: műtő                     

szept 20.            Lődi Virág, Orbán György, Nagy Kristóf: FKSE                            

szept. 27.           Szacsvay Pál, FKSE (Havas Bálint) átsétálás

okt. 4.                  20h-tól Bezsenyi Tamással: pornó

okt. 11.                Marikovszki Andrea, Seregi Tamás, alapjövedelem

okt. 18.                Bezsenyi Tamással, Tóth Richárd/HVG

okt. 25.                Sidó Zoltán: digitális kapitalizmus                                                                                                        

nov. 8.                 Dobó Gábor, Balázs Eszter, Szeredi Merse: aktiv ábrák                                                   

nov. 15.              Géczi János

nov. 29.              Andrási Gábor

dec. 7.                20h-tól Bezsenyi Tamással, Barakonyi Szabolcs: bűnügyi fotó

dec.13.               Bódi Lóránt és Huhák Helena: courage

dec. 20.              Sipos Balázs

dec. 27.              20h-tól Bezsenyi Tamással, Huszti Gergő, Csepregi János, Szücs Gyula: fantasy                        

jan. 3.    2019     20h-tól az inkvizícióval közösen: kalasnyikov, évértékelés

jan. 10.               Getto Ferenc

jan. 24.               Bezsenyi Tamás, Vas Norbert

jan. 31.               20h-tól Moravetz Ákos: street art

feb. 7.                 Kistamás László

feb. 14.               20h-tól Bezsenyi Tamással: öngyilkosság 

feb. 21.               Szinyova Gergő, Barda Beáta

márc. 7.              20h-tól az inkvizícióval közösen: Révész László  

márc.14.             Varjú Tóth Balázs

márc. 21.            Fülöp Gergő: Kavics

márc. 28.            Várnagy Tibor           

ápr. 4.                 Készman József, lumú iparterv

ápr. 11.               Nagy Alexandra, Kígyós Fruzsina, Kopeczky Róna: eastopics

ápr. 18.               Kukorelly Endre, Baumgarten-díj

ápr. 25.               Cséfalvay András

máj. 9.                Király András

máj. 16.              Swierkiewicz Róbert emlékadás, Várnagy Tibor, Koch Judit      

máj. 23.              Gink Sári, Mézes Tünde: Pince

máj. 30.              Bezsenyi Tamással,  Laska Pál

jún. 6.                  Bezsenyi Tamással 

jún. 10.               17h30 Tilos Maraton Bezsenyi Tamással

jún. 20.               Szöke Anikó, Rauschenberger János

jún. 27.               Menesi Attila, f…k

júl. 11.                 Bárdos Deák Ágnes

júl. 18.                 20h-tól Bezsenyi Tamással, Topor Tünde: Fried gyilkosság

júl. 25.                 20h-tól Bezsenyi Tamással, Timár Kati: Király Tamás

aug. 15.              kettesben

aug. 22.              kettesben

aug. 29.              Bánki Ákos: Tiltott absztraktok

szept. 5.              Nikolaus Gerszewski + cirkusz

szept. 12.           20h-tól Bezsenyi Tamás, Laska pál, Horváth Miklós kétórás: Ernie Kovacs

szept. 19.           20h-tól Ernie Kovacs, 9-től Utópia  Áruház, László Gergő, Váradi Emese, Szarvas Zsolt, +3 fő 

szept. 26.           Csoma Endre, Lődi Áron, Tremmel Márk, Kiszler Dani: utca &karrier,

okt. 3.                  Petrányi Zsolt, Kaposi Dorka: gördeszka                                                                                       

okt. 10.                Moravetz Ákos: Burán, urbex

okt. 17.                Bodó Nagy Sándor

okt. 24.                Bezsenyi Tamás: A nép budapest

nov. 14.              Mélyi József felvételről

nov. 21.              Kovách Gergő, Péli Barna: Szobrászjóga     

nov. 28.              20h-tól Bezsenyi Tamással

dec. 5.                 Eike                                                                                                                                                       

dec. 12.              Révész László László, Roskó Gábor: A végzet hatalmas

dec. 19.              Mélyi József

dec. 26.              20h-tól Bezsenyi Tamással textiles bűnügy                                                                                             

jan. 9.     2020    Moravetz Ákos: urbex        

jan. 23.               Koronczi Endre: ikon

jan. 30.               Szegedy-Maszák Zsuzsanna, Török Tamás: Budapest Galéria

feb. 6.                 Mécs Miklós, Fischer Judit: Szaf

feb.13.                                Majoros Zita

feb. 20.               Hajdu István

feb. 27.               Bak Imre és Deim Réka beszélgetésének a felolvasása (Melykó Richárd, Illés Haibo)

márc. 5               Kürti Emese, László Zsuzsa: Artpool 40

márc. 17.            20h-tól Bezsenyi Tamás, Topor Tünde           (a vírushelyzet miatt ettől kezdve skype-on)                                        

márc. 26.            20h-tól Bezsenyi Tamás, 21h-tól Szegedy-maszák Zoltán, Fernezelyi Márton: magányos és társas művek

ápr. 2.                 20h-tól Bezsenyi Tamás, Topor Tünde  21h-tőlOmara emlékadás, Pócsik Andrea, Várnagy Tibor, Bencze Péter

ápr. 9.                 20h-tól Erhardt Miklós, Havas Bálint, Molnár Ráchel, 

ápr. 16.               20h-tól Erhardt Miklós, Havas Bálint, Topor Tünde: acb galéria online megnyitó

Ha letöltött egy adást, kérjük jelezze az au.fm90.3@gmail.com címen! Horváth Balázs Byron –Sugár János

© 2020 Tranzit Hungary Közhasznú Egyeslüet

A tranzit program fő támogatója az Erste Alapítvány